225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Itáliai táj vízhordó asszonyokkal, 1877

147. Markó András (Bécs, 1824 - Marti, 1895)

Itáliai táj vízhordó asszonyokkal, 1877

olaj, vászon

101,5*142,5 cm

j.j.l.: And. Markó 1877