225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Erdei házikó, 1908

288. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Erdei házikó, 1908

olaj, karton

23*32 cm

j.j.l.: Herman L. 1908