225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Az óbudai téglagyár látképe

289. Háry Gyula (Zalaegerszeg, 1864 - Budapest, 1946)

Az óbudai téglagyár látképe

olaj, vászon

46*58 cm

j.j.l.: Háry Gyula Óbuda

sérült