225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Nagybányai házak

290. Mikola András (Nagypeleske, 1884 - Nagybánya, 1970)

Nagybányai házak

olaj, vászon

60*70 cm

j.j.l.: Mikola