225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kirándulók nagybányai tájban

291. Mokossinyi Kató (működött a nagybányai szabadiskolában 1923-1926 között)

Kirándulók nagybányai tájban

olaj, karton

24,5*34,5 cm

j.j.l.: T. Mokossiny 1937...