225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Táj szénaboglyával

292. Bényi László (Rákosliget, 1909 - Budapest, 2004)

Táj szénaboglyával

olaj, vászon

50*61 cm

j.j.l.: Bényi L.