225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Mulatozó parasztok

79. Nicolas Berchem metszete után,17. sz.

Mulatozó parasztok

olaj, vászon

43*57 cm