225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Konyhai csendélet homárral

80. Snyders, Frans (Antwerpen, 1579 - Antwerpen, 1657) után, 19. sz.

Konyhai csendélet homárral

olaj, vászon

115*175 cm