225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Kalapos férfi boroskancsóval

81. Németalföldi festő, 18. sz.

Kalapos férfi boroskancsóval

olaj, fa

23,5*19,5 cm

sérült