225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fiatalasszony, 1958

483. Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)

Fiatalasszony, 1958

olaj, karton

49,5*41 cm

j.b.l.: Gyenes Gitta 958