225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Nyári virágok

482. Jancsek Antal (Budapest, 1907 - Budapest, 1985)

Nyári virágok

olaj, vászon

80*61 cm

j.b.l.: Jancsek A.