225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Asztali csendélet, 1951

481. Diósy Antal (Budapest, 1895 - Budapest, 1977)

Asztali csendélet, 1951

akvarell, karton

580*470 mm

j.j.f.: Diósy Antal 951 IV.