225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Capri, 1917

192. Edvi - Illés Ödön (Tolmács, 1877 - Budapest, 1945)

Capri, 1917

olaj, vászon

51*61 cm

j.b.l.: E. Illés Ö. 1917

sérült