225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Halászbárkák a kikötőben

191. Witt, de Reinhold (Ortelsburg, 1862 - Berlin, 1932)

Halászbárkák a kikötőben

olaj, vászon

69*105 cm

j.j.l.: R. Witt