225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A juhász

603. Olcsai Kiss Zoltán (Szalagfő, 1895 - Budapest, 1981)

A juhász

bronz, márvány talapzaton

m: 23 cm

j.b.l.: OKZ