225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Ave Maria", 1961

604. Borsos Miklós (Nagyszeben, 1906 - Budapest, 1990)

"Ave Maria", 1961

bronz

m: 90 cm

j.j.l.: Borsos M. 1961