225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Erotikus sorozat, 14 db

571. Vaya (?) jelzéssel

Erotikus sorozat, 14 db

rézkarc, papír

170*210 mm

j. minden lapon: Vaya(?)

borító sérült