225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Portré, 1930

572. Sebők Margit (Budapest, 1879 - ?)

Portré, 1930

ceruza, papír

325*285 mm

j.j.l.: Sebők 1930