225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Főkötős hölgy legyezővel

110. Német festő, 18. sz.

Főkötős hölgy legyezővel

olaj, vászon

79,5*68 cm