225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Férfi portré

111. Györgyi Giergl Alajos (Pest, 1821 - Pest, 1863)

Férfi portré

olaj, vászon

79,5*66,5 cm

j.b.k.: Giergl