225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Házaspár portréja, 1860

112. Györgyi Giergl Alajos (Pest, 1821 - Pest, 1863)

Házaspár portréja, 1860

olaj, vászon

68,5*52,5 cm

j.b.k.: mindkettőn Györgyi 1860