113. Magyar festő, 18. sz. vége
Domonkos János (1768 - 1833) portréja (Jókai Mór róla mintázta Az aranyember című régényének Tímár Mihály nevű szereplőjét)
olaj, vászon
74*55,5 cm
restaurált