225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Domonkos János (1768 - 1833) portréja (Jókai Mór róla mintázta Az aranyember című régényének Tímár Mihály nevű szereplőjét)

113. Magyar festő, 18. sz. vége

Domonkos János (1768 - 1833) portréja (Jókai Mór róla mintázta Az aranyember című régényének Tímár Mihály nevű szereplőjét)

olaj, vászon

74*55,5 cm

restaurált