225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > II. Rákóczi Ferenc portréja, 1925

114. Bardócz Dezső (Szombathely, 1880 - 1944) Mányoki Ádám után

II. Rákóczi Ferenc portréja, 1925

olaj, vászon

87,5*66,5 cm

j.j.l.: Bardócz D. 1925