225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Parkrészlet

241. Kotász Károly (Budapest, 1872 - Budapest, 1941)

Parkrészlet

olaj, vászon kartonra ragasztva

34,5*46 cm

j.b.l.: Kotász