225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A levél, 1920

240. Szüle Péter (Nagyvárad, 1886 - Budapest, 1944)

A levél, 1920

olaj, vászon

130*110 cm

j.j.l.: Szüle Péter 1920