225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Balerina

209. Fried Pál (Budapest, 1893 - New York, 1976)

Balerina

olaj, vászon

80*59 cm

j.j.f.: Fried Pál

sérült