225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Cserepes virág

208. Boemm Ritta, Fehér Kálmánné

Cserepes virág

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.f.: Boemm Ritta