225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Szemérmes akt

217. Döbröczöni Kálmán

Szemérmes akt

olaj, vászon

81*60 cm

j.j.l.: Döbröczöni