225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Leány mandolinnal, 1937

218. Udvary Dezső (1891 - 1975)

Leány mandolinnal, 1937

olaj, vászon

60,5*50,5 cm

j.b.l.: Udvary Dezső 1937