225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Hegedűs Róza portréja (Jókai Jolán lánya)

176. Magyar festő, 19. sz. vége

Hegedűs Róza portréja (Jókai Jolán lánya)

olaj, vászon kartonra ragasztva

56*46 cm