177. Vas Ferenczné jelzéssel
Navratil Alexandra portréja, (Navratil Dezső és Hegedűs Rózsika lánya, Jókai Jolán unokája), 1914
olaj, karton
60*43 cm
j.j.l.: Vas Ferenczné 1914