225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Navratil Alexandra portréja, (Navratil Dezső és Hegedűs Rózsika lánya, Jókai Jolán unokája), 1914

177. Vas Ferenczné jelzéssel

Navratil Alexandra portréja, (Navratil Dezső és Hegedűs Rózsika lánya, Jókai Jolán unokája), 1914

olaj, karton

60*43 cm

j.j.l.: Vas Ferenczné 1914