225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fák alatt, 1918

551. Schadl János (Keszthely, 1892 - Tata, 1944)

Fák alatt, 1918

tus, papír

335*205 mm

j.j.l.: Schadl 918