225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Önarckép, 1926

552. Schadl János (Keszthely, 1892 - Tata, 1944)

Önarckép, 1926

tus, papír

385*305 mm

j.j.l.: S. J. 926