225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Zebegény, 1923

553. Szőnyi István (Újpest, 1894 - Zebegény, 1960)

Zebegény, 1923

lavírozott tus, papír

280*450 mm

j.b.l.: Szőnyi I. 1923