225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Útmenti fák

547. Schubert Ernő (Bácsfa, 1903 - Budapest, 1960)

Útmenti fák

tus, papír

210*300 mm

sérült