225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vándor a városban, 1927

548. Bene Géza (Csáca, 1900 - Budapest, 1960)

Vándor a városban, 1927

akvarell, tus, papír

460*570 mm

j.b.l.: Bene Géza 1927