225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Mitológiai jelenet

93. Rosa, Salvator (1615 - 1673) követője, 17. sz.

Mitológiai jelenet

olaj, vászon

89,5*117,5 cm