225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ókori romok pásztorokkal, 1640 körül

92. Miel, Jan (Antwerpen, 1599 - Torino, 1664)

Ókori romok pásztorokkal, 1640 körül

olaj, vászon

64,5*49 cm