225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Asztali csendélet szoborral és hangszerrel

91. Észak - itáliai festő, 17. sz. első fele

Asztali csendélet szoborral és hangszerrel

olaj, vászon

82,5*103 cm