225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Ifjú hölgy borkóstoló tálkával

90. Németalföldi festő, 17. sz.

Ifjú hölgy borkóstoló tálkával

olaj, vászon

72*57 cm