225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Erdőszéle, 1954

278. Magyar festő, 20. sz. első fele

Erdőszéle, 1954

olaj, vászon

60*70,5 cm

j.j.l.: Duray T. 1954