225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Ruppert kert", 1917

277. Bosznay István (Csurgó, 1868 - Budapest, 1944)

"Ruppert kert", 1917

olaj, karton

38*46 cm

j.j.l.: Bosznay 917 Ruppert kert; j.h.o.: 917 Bosznay István