225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Vízparti részlet, 1927

276. Edvi - Illés Pál (működött a 20. sz. elején)

Vízparti részlet, 1927

olaj, karton

30*40 cm

j.b.l.: Edvi Illés Pál 927