225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > A festő gyerekekkel

513. Bánovszky Miklós (Besztercebánya, 1895 - Szentendre, 1995)

A festő gyerekekkel

olaj, vászon

45*60 cm

j.j.f.: Bánovszky, b.f.: Kompozíció