225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Piknik a napfényes domboldalon

512. Ördögh László (Miskolc, 1923 - Szombathely, 2007)

Piknik a napfényes domboldalon

olaj, vászon

100*130,5 cm

j.j.l.: Ördög László