225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Óhidy Lehel bábui"

511. Chován Lóránt (Mitrovica, 1913 - ?)

"Óhidy Lehel bábui"

olaj, farost

50*69,5 cm

j.b.l.: Chován