225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > "Danaidák", 1975

510. Sugár Gyula (Dunaföldvár, 1924 - Budapest, 1989)

"Danaidák", 1975

olaj, tempera, farost

34*63 cm

j.j.l.: Sugár 75. 2. 19