225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Alvó akt szőnyegen

180. Szőllősi János (Csongrád, 1884 - ?)

Alvó akt szőnyegen

olaj, vászon

75*100 cm

j.j.l.: Szőllősy