225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Fekvő akt ékszerekkel

181. Rottmann Mozart (Ungvár, 1874 - 1950/60)

Fekvő akt ékszerekkel

olaj, vászon

66*92 cm

j.j.l.: Rottmann M.