225. Régi mesterek, 19-20. századi festmények, bútorok, keleti tárgyak és szőnyegek > Hágár és Izmael a pusztában

60. Velencei festő, 18. sz. első fele

Hágár és Izmael a pusztában

olaj, vászon

131*103 cm